Rosnące zapotrzebowanie i urządzenia do salonu kosmetycznego

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na zabiegi estetyczne pacjenci często spotykają się z zestawem artykułów i zabiegów estetycznych. Obejmują one produkty do pielęgnacji skóry, odmładzanie skóry (napinanie, redukowanie porów, usuwanie przebarwień, wygładzanie i napinanie skóry), leczenie przeciwzmarszczkowe, leczenie blizn potrądzikowych, usuwanie pigmentów, usuwanie rozstępów, podnoszenie szyi, odbudowa włosów, usuwanie włosów, ujędrnianie / powiększanie piersi, wybielanie skóry, urządzenia do salonu kosmetycznego, usuwanie cellulitu, uwydatnianie warg, usuwanie tatuaży, leczenie złamanych naczyń włosowatych, leczenie szczęki kwadratowej, niechirurgiczny lifting twarzy, usuwanie tłuszczu, leki przeciwstarzeniowe, terapia hormonalna do mezoterapii.

Odmładzanie skóry a urządzenie do salonu kosmetycznego

Liczne programy leczenia odmładzającego skórę (kremy do stosowania miejscowego, produkty do pielęgnacji skóry), zabiegi odmładzające skórę (takie jak wypełniacze i kosmetyczne zastrzyki z toksyny botulinowej, lasery, urządzenia lekkie, urządzenia o częstotliwości radiowej i zabiegi chirurgiczne) zostały wprowadzone przez dermatologów i chirurgów plastycznych, a następnie według różnych specjalizacji medycznych. Tak pojawiły się urządzenia do salonu kosmetycznego. Niemedyczni lekarze, np. Kosmetyczki i operatorzy spa, wskoczyli na pomysł, aby świadczyć takie usługi.

Dowody naukowe?

Wiele z tych zabiegów estetycznych odmładza skórę, ale nie są poparte dobrymi dowodami naukowymi. Usługi i procedury, których skuteczność nie została potwierdzona przez lekarzy, dlatego to ważne, aby wybierać tylko sprawdzone salony kosmetyczne i najlepszych specjalistów, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Urządzenia do salonu kosmetycznego, mogą być dobrej jakoś, ale mogą też nie spełniać oczekiwań. Wszystko zależy od miejsca jakie wybierze pacjent.

Dodaj komentarz