Producent urządzeń do redukcji cellulitu to jedyny pewny efekt!

Być może już obawiasz się obietnic składanych przez producentów suplementów dotyczących zmiany ciała za pomocą szybkich poprawek. I słusznie, one nie muszą działać. Producent urządzeń do redukcji cellulitu opiera się na badaniach naukowych, suplementy – nie. Jednak w jednym z badań stwierdzono poprawę w walce z cellulitem u kobiet, które brały bioaktywne peptydy kolagenowe. Suplementy te podawano kobietom w zdrowej i niezdrowej masie przez okres sześciu miesięcy. Ogólnie zaobserwowano zmniejszenie cellulitu na udach. Chociaż wyniki są interesujące, potrzeba więcej badań, aby potwierdzić rolę każdego suplementu w poprawie cellulitu.

A może zamaskować cellulit?

Być może bardziej opłacalnym sposobem zmniejszenia wyglądu cellulitu jest zastosowanie samoopalacza. Cellulit jest często nieco mniej widoczny w ciemniejszych odcieniach skóry. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, złuszczaj uda przed samoopalaniem, aby zapewnić bardziej równomierną aplikację. Unikaj jednak nadmiernego opalania na słońcu lub w solariach – prowadzi to do innych problemów skórnych, takich jak przedwczesne zmarszczki i prawdopodobnie rak skóry. Producent urządzeń do redukcji cellulitu najbardziej rekomenduje jednak wodę. Woda pitna to kolejna tania opcja, która może pomóc w walce z cellulitem. Nie tylko utrzymuje nawodnienie, ale także pomaga usuwać toksyny, które mogą prowadzić do gromadzenia się tłuszczu. Woda może również wspomagać krążenie i przepływ limfy.

Ćwiczenia na cellulit a producent urządzeń do redukcji cellulitu

Producent urządzeń do redukcji cellulitu podkreśla, że świetnym uzupełnieniem zabiegów będą ćwiczenia w domu. Niektóre ćwiczenia nóg i pośladków mogą pomóc napiąć skórę wokół uda. Z kolei możesz zaobserwować zmniejszenie cellulitu. Ćwiczenia nie są niezawodnym sposobem na pozbycie się cellulitu na udach, ale silniejsze mięśnie i jędrniejsza skóra mogą poprawić wygląd ciała.

Dodaj komentarz